SIM karta Mobil.cz pro fotopasti s GSM

SIM karta od Mobil.cz pro fotopasti s GSM.

Nový produkt

Záruka: 24 měsíců

200 Kč s DPH

Produkt v současné době nelze koupit

Každá GSM fotopast bude odesílat fotografie pouze prostřednictvím SIM karty na které musí být funkční internet ! SIM karet od různých operátorů je velmi mnoho a je těžšké se v nabídce oparátorů orientovat! Proto vybíráme pro Vás nejjednodušší a nejlevnější řešení!

Nejlevnější variantou a plně funkční je SIM karta do fotopasti od alternativního operátora MOBIL.cz .SIM kartu koupíte v běžné trafice nebo novinovém stánku, požadujte pouze SIM od MOBIL.cz - je jen jedna jediná! Její cena je 200,-Kč a fotopas s GSM modulem Vám bude s touto SIM kartou zasílat fotografiena email v neomezeném množsví 6 měsíců ! ANo je to tak 6 měsícu tzn , měsíčně náklady 33,-Kč za neomezené množsví fotografií!Takovou cenu Vám nikdo jiný nenabídne! Velkou výhodou je, že nemusíte sepisova žádné smlovy a k ničemu se vázat,po půl roce stačí SIM kartu zase dobít na 200 ,Kč a máte zase půl roku neomezené množství fotografií na email.

Nezapomeňte , že pokud chcete mít pod neustálou kontrolou co se před fotopastí děje a průžně na situaci reagovat , doporučujeme následující -vytvořte si email na seznamu, který bude sloužit jen pro fotopast, email si nastavte tak , aby když Vám dorazí fotografie zfotopasti, Vám ihned přišla informační SMS na Váš mobilní telefon, toto nastavení je zdarma a za informační SMS nic neplatíte ,ihned se pak můžete přes počítač nebo telefon podívat ne email co fotopast vyfotila.

Podobné produkty