Fotopast BROWNING Dark Ops HD + SD karta a baterie

Výhodný set fotopasti BROWNING Dark Ops HD včetně příslušenství - SD karty a baterie.

Nový produkt

Záruka: 24 měsíců

5 690 Kč s DPH Free delivery !

Produkt v současné době nelze koupit

Fotopast Browning Dark Ops HD je určená nejen ke sledování zvěře, ale také k ochraně majetku, jedná se tak o univerzální fotopast, která bude dělat radost nejen myslivcům a milovníkům přírody, ale také lidem, kteří chtějí chránit svůj majetek přitom nesáhnou hned po kamerovém systému.

Fotopast s 3D maskováním extra malých rozměrů 11 x 8 x 6 cm díky kterým snadno fotopast ukryjete! Fotopast používá zcela neviditelný přísvit o vlnové délce 940nm s dosahem za úplné tmy více jak – 15 metrů - ideální na zloděje a na ochranu majetku, ale i na sledování zvěře.

fotopast s integrovaným barometrem. Údaj o poklesu a vzestupu atmosférického tlaku je uveden na otisku razítka na fotografii – máte tak novou možnost vysledovat chování zvěře. Přesto, že je fotopast o cca 20% menší než ostatní oblíbené fotopasti jako například Acorn je fotopast oproti těmto fotopastem cca o 20% těžší což opět svědčí o tom, že důraz na kvalitu zpracování a použití pevných odolných dílů je pro značku BROWNING na prvním místě.

Rozlišení fotografií 8MP a video se zvukem v rozlišení HD! Rychlost spouště 0,67s s možností nastavení až 4 snímků během 2 sekund zajistí, že Vám opravdu nic neunikne. Jedna z celosvětově nejprodávanějších fotopastí BROWNING.

Vlastnosti fotopasti Browning Dark Ops HD

integrovaný barometr
Rychlost spouště 0,67 s!
10MP rozlišení fotografií
HD video se zvukem v délce až 2 minut
extra rychlá sekvence – až 4 fotky rychle za sebou během 2 sekund – nic Vám neunikne!
Přísvit 940nm s dosahem více jak 15 metrů
Citlivé pohybové čidlo s dosahem více jak 15 metrů
Jednoduché programování!
Odolná konstrukce s 3D maskováním
Podpora až SD karet 32gb karet
rozměry 11x 8x 6 cm

Podobné produkty