Vybíráme a objednáváme fotopast

1. díl seriálu se zaměří na výběr a nákup fotopasti.

V našem seriálu na blogu si postupně sepíšeme vše od výběru až po používání fotopasti. V jednotlivých částech si detailně popíšeme vše co je potřeba vědět nejen pro správný výběr fotopasti, ale také jak fotopast spustit a hlavně používat.

V prvním článku se zaměříme na výběr, kde a jak fotopast objednat.

Vybíráme fotopast

Věc, u které strávíme asi nejvíce času, a určitě se vyplatí tuhle část nepodcenit a svůj nákup si dobře rozmyslet. Správný výběr fotopasti nám totiž nejen ušetří potom hodně času, ale taky peněz, jelikož mnoho lidí zbytečně volí dražší fotopast, i přesto, že mnoho „funkcí navíc“ nevyužije.

Základní je, uvědomit si k čemu vlastně budu fotopast používat, pro sledování zvěře, nebo ochranu majetku. Druhou otázku, na kterou si musíte odpovědět je, kde bude fotopast umístěná, jestli u rodinného baráku, nebo na chalupě, kam jezdíte pouze občas.

Také záleží na tom, jestli jste myslivec, nebo pouze „fanda“, který by si rád pořídil nějaké pěkné fotky zvířat ve volné přírodě. Myslivci a správci lesa, určitě budou vybírat podle více parametrů, oproti tomu „fanda“ sáhne spíše po levnější fotopasti, která splní co od ní očekává a nepotřebuje další funkce.

Otázky před koupí:

-          Chci používat fotopast pro sledování zvířat, nebo k ochraně majetku?

-          Potřebuji hned vidět co fotopast pořídila za snímky?

-          Jak často se k fotopasti dostanu?

-          Využiji GSM bránu?

-          Kolik snímků zhruba může fotopast pořídit, než se k ní dostanu?

-          Jak velký potřebuji dosah PIR čidla?

Může se zdát, že některé otázky se opakují, ale není tomu tak. GSM bránu využijete tehdy, když fotopast používáte k ochraně majetku třeba na chalupě, ale dostanete se tam třeba pouze jednou měsíčně, ale nepředpokládáte, že by fotopast pořídila velké množství snímků.

Každá fotopast má totiž od výrobce uvedeno, jakou maximální kapacitu SD karty do ní lze vložit, od toho se odvíjí, kolik snímků fotopast může maximálně pořídit. Ale nemusíte se bát, například na 8GB paměťovou kartu se může vlézt až 8 000 fotek nebo 2 hodiny video záznamu.

Kupujeme fotopast

Tak, už jsme si vybrali tu nejvhodnější fotopast, teď už zbývá jí jen objednat. Na co hned na začátku upozorním, je fakt, že mnoho e-shopů prodává kopie známých značek fotopastí, na tohle si dejte pozor!

Když víme co od fotopasti chceme, máme vyhráno, stačí pouze najít tu nejlepší, nevhodnější, kterou si koupíme. V našem e-shopu se můžete orientovat buď podle funkcí, nebo podle toho na co fotopast využijeme.

Každý produkt obsahuje detailní popis nejen samotné fotopasti, ale také výčtu funkcí, na které se můžete těšit. U nás máte zaručeno, že všechny námi prodávané fotopasti opravdu dobře známe, osobně se podílíme na vývoji nových fotopastí, a v případě, že si s výběrem neporadíte, stačí zavolat, nebo napsat, vybereme společně tu nejlepší fotopast.

Navíc u nás máte možnost rovnou koupit nejen samotnou fotopast, ale v kategorii výhodné balíčky jsme pro Vás připravili i sady, kde krom fotopasti dostanete rovnou i SD kartu a sadu kvalitních baterií. Aby toho nebylo málo, při nákupu nad 4 000 Kč platíme poštovné my!

Samotný nákup už je otázkou pár minut, stačí pouze vyplnit adresu, jméno a další obvyklé věci, objednávku odeslat a čekat během pár dní na doručení zboží.