Jakou koupit levnou fotopast

Ukážeme si 3 levné fotopasti, které jsou do ceny 4 000 Kč včetně specifik. Kvalitní a levné fotopasti, které mnohdy předčí i dražší fotopasti.

Na trhu je velké množství nejrůznějších fotopastí od různých výrobců, mezi nejznámější a osvědčené výrobce patří určitě značka Bunaty, Browning, Acorn a ScoutGuard. Pokud však nejste myslivec, a nechcete do fotopasti investovat velké peníze, vybrali jsme pro Vás 3 levné fotopasti, které však svou kvalitou předčí i dražší fotopasti.

ScoutGuard SG 520

Fotopast ScoutGuard SG 520 se řadí k levným fotopastem, přesto je velmi kvalitní jak už u značky ScoutGuard je zvykem. Fotopast je určená pro sledování zvěře i ochranu majetku, má kompletní české menu a díky svým malým rozměrům, se řadí mezi ty nejmenší v nabídce.

Zcela neviditelné noční snímání s rozumným dosahem 6-7 metrů , který zajišťují 4 led diody 940nm! plně dostačuje pro monitorování plochy na kratší vzdálenost tak jak je u levnějších fotopastí běžné. Video se záznamem zvuku.

Pokud přemýšlíte nad koupí malé fotopasti za cenu do 3 000 Kč je tohle ta nejlepší volba.

Výhodná sada – fotopast + sada baterií a 8GB paměťová karta

Acorn 3310A

Fotopast Ltl Acorn 3310A je určená nejen ke sledování zvěře, což ocení zejména myslivci, ale také k ochraně majetku.

Model fotopasti od společnosti Acorn za skvělou cenu do 3 000 Kč Vás určitě nezklame. Více LED diod se zcela neviditelným nočním snímání zaručí jasnější fotografie za úplné tmy. Fotopast nahrazuje zastaralý model fotopasti Acorn 5210 , který byl velmi oblíbený! Rozlišení 5 MPX je plně dostačující pro běžný provoz.

Hlavní rozdíly oproti zastaralému modelu Acorn 5210 - Dvojnásobně silnější a zcela neviditelný přísvit zaručí mnohem jasnější fotografie za úplné tmy.

Výhodná sada – fotopast + sada baterií a 8GB paměťová karta

Acorn 5310MC Premium

Fotopast Acorn 5310MC Premium má více LED diod se zcela neviditelným nočním snímání zaručí jasnější fotografie za úplné tmy. Video v HD kvalitě zaručí perfektní obraz všech pořízených videí. Jednoduché a pohodlné nastavení v českém jazyce! Tmavé LED DIODY se zcela neviditelným nočním snímáním o vlnové déle 940nm!

Rozlišení až 12 megapixelů. Možnost souběžného pořizování fotografií i videa. Postranní pohybová čidla pokrývající úhel až 100°. Rychlá odezva spouště. Možnost dokoupení GSM modulu pro odesílání fotografií na mobilní telefon nebo e-mail. Navíc fotopast disponuje funkcí časosběr. Možnost nastavení časovače od kdy do kdy má být fotopast aktivní.

Výhodná sada – fotopast + sada baterií a 8GB paměťová karta