Jak fotí fotopasti v noci

Porovnáme si fotografie tří fotopastí pořízené v noci, uvidíte tak přesně jak která fotopast fotí.

Zákaznící, kteří se rozhodují pro koupi fotopasti nejčastěji hledají ty, s nejdelším nočním snímáním, proto jsme pro Vás připrali tři fotografie, pořízené třemi různými fotopastmi ze stejného místa, za stejných podmínek, přesně tak uvidíte, jak která fotopast v noci fotí. U fotografií jsou doplněny vzdálenosti k jednotlivým zajímavým bodům tak, aby porovnání bylo co nejpřesnější a pomohlo Vám zaměřit se na rozdíly ve fotografiích.

Porovnejte rozdíly na 3 místech označených na fotografii níže. Dětské kolo malých rozměrů je na fotografii z FOTOPASTI BROWNING jasně viditelné, přesně můžete rozeznat rám kola včetně řídítek, sedadla a obzvlášť si povšimněte přesně vykresleného zadního kola! ScoutGuard i Acorn jsou schopny zobrazit kolo také, ale už ne tak ostře! Fotopasti ScotGuard a Acorn mají jasný obraz pouze ve středu fotografie v okrajích již jasnost velmi slábne, což je patrné na stromku který je na fotografii také označen šipkou, jediná FOTOPAST BROWNING je schopná tento stromek zobrazit! Žebřík na protějším domu na fotografii je vzdálen více jak 40 metrů, opět pouze fotopast BROWNING speco ops FULL HD zobrazuje strukturu žebříku, Acorn ani ScoutGuard není schopna již žebřík prakticky vůbec zobrazit!

BROWNING SPEC OPS má na první pohled mnohem jasnější fotografii a díky tomu je schopna odhalit předměty na mnohem delší vzdálenost než ostatní fotopasti!