Fotopasti Ltl Acorn

Krátké představení výrobce fotopasti společnost Ltl Acorn.

V dnešním článku se blíže podíváme na firmu, zaměřenou na výrobu kvalitních a cenově dostupných fotopastí, společnost Ltl Acorn.

Historie Ltl Acorn

V krátkosti se podíváme na historii firmy, bude to opravdu krátké, protože moc ze své historie společnost na svých stránkách nesděluje. Co víme, tak firma byla založená v roce 2009, jedná se tedy o celkem mladou firmu, která se ve svých začátcích zaměřovala na vybavení pro lukostřelbu.

Později, jak už to bývá, na sebe firma začala navazovat další činnosti, zejména vybavení pro outdoor, nás však zajímá hlavně to, že se zaměřuje také na vývoj, výrobu a servis fotopastí.

Hlavní rysy fotopastí

Pokud se podíváte na nabídku fotopastí, na první pohled si všimnete, že každý výrobce se snaží do svých výrobků přinést něco nového, výrazného, podle čeho poznáte, že právě tato fotopast je od daného výrobce. U fotopasti Ltl Acorn tomu není jinak, a třeba mě, vždy prozradí výrobce typický maskáčový vzhled fotopastí od Acorn.

Přestože se může zdát, že nabídka různých fotopastí Acorn není nijak velká, já to beru jako výhodu, jelikož vím, že každá fotopast od nich, je vychytaná do posledního detailu co se týče vzhledu, kvality i funkčnosti.

Fotopasti Acorn

Samotné fotopasti můžeme rozdělit pro zjednodušení do dvou hlavních kategorií – bez GSM a s GSM branou.

TIP: Vyplatí se kupovat fotopast s GSM?

Nebudeme zde popisovat význam GSM, ani to, jestli se vyplatí nebo ne, od toho jsou tu jiné články. Pro nás je spíše důležité to, jaké Acorn nabízí fotopasti s GSM a bez ní.

5310MG Premium, 5310MGV Premium, 6310MG a 6310MGV tyhle fotopasti už od pohledu značí, že se jedná o fotopasti s GSM branou, jak to poznáme? Jednoduše, jelikož mají anténu, takže už při prohlížení můžeme podle obrázku poznat, jestli je jedná nebo nejedná o fotopast s GSM.

Naopak třeba fotopasti 6310MCW, 6310MC, 5310MCW, 5310MC a 3310A jsou klasické fotopasti bez možnosti odesílat snímky na mobilní telefon nebo e-mail.

Pokud hledáte více informací, určitě je najdete na našem blogu, pro nabídku fotopastí Ltl Acorn můžete využít filtrování výrobců.