Fotopasti Browning

Představujeme Vám dalšího výrobce fotopastí, společnost Browning.

Dnes si představíme dalšího skvělého výrobce nejen fotopastí, ale i dalších outdoorových věcí, pušek a příslušenství – firmu Browning. Většina z Vás zná firmu Browning spíš jako výrobce pušek a ostatních zbraní, my se však zaměříme hlavně na fotopasti.

Historie Browning

Pokud zadáme Browning do vyhledávače Google, můžeme se dozvědět, že firma byla založená v roce 1880, pokud se však podíváme na stránky Browning, najdeme zde mnoho dat, dle toho se můžeme dozvědět, že první puška byla na světě již v roce 1878.

Již v roce 1885 se objevuje legendární „Winchestrovka“ další roky přinášejí z dílny Browning pušky BAR, kulomety M2 a mnoho dalšího.

Fotopasti

Tak jako mnoho jiných výrobců, tak i Browning se ve své dlouhé historii nezaměřuje pouze na zbraně, ale i například na outdoorové oblečení, vybavení do přírody jako jsou nože, baterky a mnoho dalšího. Samotnou kapitolou jsou fotopasti, které Browning umí opravdu skvěle, což může dosvědčit každý kdo nějakou fotopast Browning vlastní.

I když oproti jiným výrobcům, co se týče množství, zaostává, zase nabízí opravdu jen skvělé fotopasti, které nikdy nezklamou. A tady víc jak jinde platí, čím méně, tím lépe. Fotopasti Browning se vyznačují perfektním zpracováním, kvalitním softwarem a také nesmíme zapomenou na vzhled, který je pro fotopasti Browning typický – maskáčový.

Pokud se blíže podíváme na vzhled, první čeho si všimneme, je imitace dřeva, respektive kmene stromu, což perfektně vystihuje, kam se nejčastěji fotopasti instalují. Proto většinou není potřeba dodatečného maskování listím, větvemi apod., stačí pouze chytře a správně umístit a můžeme sledovat.

Mrkneme se teď na nabídku fotopastí Browning, jako první co Vás může zklamat, je celkem malá nabídka, tu však převyšuje fakt, že všechny, i když jich není moc, fotopasti Browning jsou špičkové a nikdy Vás nezklamou, další věcí, které si určitě všimnete, je to, že Browning nenabízí fotopasti s GSM, to však nemusí většině z vás vůbec vadit, jelikož využití GSM je diskutabilní, i když v určitých chvílích může být velmi přínosné.

Fotopasti Browning se dělí podle označení – Dark Ops, Strike Force a Command Ops. Liší se mezi sebou vzhledem, maskováním, a také v neposlední řadě v tom, jestli se jedná o HD nebo Full HD.

Tak jako i jiné fotopasti i u Browning lze využít akčních, výhodných balíčků, kdy spolu s fotopastí obdržíte i SD kartu a sadu kvalitních baterií. Samotný výběr už necháme na Vás, ale radí Vám v něm pomůžeme.