V nabídce naleznete fotopasti s běžným úhlem snímání 50-60 stupňů tyto fotopasti zabírají a fotí prakticky stejně jako jakýkoli jiní fotoaparát, ideální jsou při fotografovaní na delší vzdálenost od 10 metrů získáte tak kvalitní nezdeformovaný záznam. Fotopasti s širokým úhlem záběru 80 a více stupňů jsou pro focení na kratší vzdálenost s cílem pokrýt co největší prostor, vše na fotografii bude zmenšeno tak , aby byl vyfocen co největší prostor. 

Fotopasti podle úhlu záběru 

V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

Fotopasti s běžným úhlem snímání...

Nejpoužívanější úhle snímání ideální na běžné použití při snímání na delší vzdálenost, fotopast pokryje stejnou plochu jako běžný fotoaparát fotografie není nijak zkreslena a deformována.

Fotopasti s širokým úhlem...

Tyto fotopasti jsou vhodné na snímání na kratší vzdálenost s cílem pokrýt co největší plochu. Ideální použití může být například místnosti , kde běžná fotopast by Vám zabírala pouze malou její část, fotopast s širokým uhlem Vám zabere místnost celou od zdi ke zdi, široký úhle je určitě velmi zajímavý, ale je potřeba vzít v úvahu také fakt, že na fotografii se automaticky vše opticky zmenší a vzdálenější objekty budou méně rozeznatelné.